Over ons & contact


VvE-board is speciale versie van Share-board, voor VvE's. 

Share-board is ontwikkeld met de gedachte dat samenwerken leuker en makkelijker moet kunnen. Samen met onze partners doen we elke dag ons best om ons product nog beter en makkelijker te maken. We horen graag je ervaring: info@share-board.nl


Probeer VvE-board 1 maand gratis

VvE Software van VvE-board


Vestiging/postadres

Share-board BV 

Hammelerweg 9

6974BE Leuvenheim

KvK-nr: 56.86.89.60 

BTW-nr: NL8523.39.653.B01

Kantooradres

Webbureau Safira
Bosmanskamp 1
4191MS Geldermalsen


Neem contact op met VvE-board

Meldingen

Hoewel het nog niet eerder is gebeurd: mocht er toch een storing zijn met (de bereikbaarheid van) share-board mail ons dan via info@share-board.nl of bel ons tijdens kantooruren met 085 210 46 61 (help desk).Vragen? Vragen!

We denken graag met je mee over het gebruik van Share-board in jouw VvE. Stuur even een mailtje naar info@share-board.nl of bel 085 210 46 61


Probeer VvE-board zelf uit


VvE-board is laagdrempelige VvE-software en bovendien laaggeprijsd.